Auto aplīmēšanas finanšu piedāvājums

Izmaksu paketēs iekļautas tikai darba izmaksas vidēja izmēra automašīnas aplīmēšanai. Precīzu finanšu piedāvāju iespējams noteikt informējot mūs par: automašīnas marku, modeli un modifikācju, esošo auto krāsu, vēlamo krāsu, jeb materiāla izvēli, ja tāda ir.  Piedāvājums neattiecas darbam ar hromētajām līmplēvēm.

Piemērs- BMW 2023. gada 5 sērīja, universālis, M pakotne, krāsa melna, vēlamā apīmēšanas krāsa- pelēka matēta.

Ekonomiskais

Aplīmēta automašīnas ārpuse. Paneļu malu aizlocīšana 1-3mm.

Darba izmaksas- 800 EUR

Vidējā materiālu cena- 25 EUR/m2

Vidējais materiāla apjoms vienam auto 25m2


Standarta

Aplīmēta  automašīnas ārpuse. Paneļu malu aizlocīšana 3-5mm. Pie neatvērtiem paneļiem- durvīm, bagāžnieka, pārsega, nav manāms oriģinālais auto krāsojums.

Darba izmaksas- 1100 EUR

Vidējā materiālu cena- 25 EUR/m2

Vidējais materiāla apjoms vienam auto 25m2


Premium

Aplīmēta automašīnas ārpuse un durvju atvērumu vietas. Paneļu malu aizlocīšana 3-5mm. Atverot durvis nav manāma oriģinālā automašīnas krāsa, izņemot durvju iekšpuses.

Darba izmaksas- 2100 EUR

Vidējā materiālu cena- 25 EUR/m2

Vidējais materiāla apjoms vienam auto 25m2


Kāpēc aplīmēt automašīnu?

Varam dot vismaz 10 iemeslus, kāpēc šādu ideju būtu jāapsver pirms krāsa ir iejaukta un detaļas sagatavotas krāsošanai.

1. KRĀSU UN DIZAINU PIEEJAMĪBA

Lai vai auto krāsošana spēj paveikt brīnumus, tomēr auto aplīmēšana dos vēl lielāku WOW efektu.  Autoplēvju ražotāji piedāvā neskaitāmus krāsu toņus, sīdīguma pakāpes, toņu maiņas un pat tekstūras. Turklāt, auto aplīmēšanas līmplēvi ir iespējams kombinēt dažādos dizainos, izveidojot patiesi unikālus mākslas darbus.

2. LĪMPLĒVES IZTURĪBA UN AIZSARDZĪBA

Auto līmplēves ir ļoti izturīgas. Ne vien tās izskatās lieliski, bet kalpo kā papildus aizsargkārta auto virsbūvei. Tā spēs aizsargāt auto krāsojumu pret nelieliem skrāpējumiem un pat neretiem akmentiņu sitieniem.

3. AUTO APLĪMĒŠANAS IZMAKSAS PRET KRĀSOŠANAS IZMAKSĀM

Profesionāla auto aplīmēšana izmaksā līdz pat 2 reizēm mazāk, nekā alternatīva krāsošanas darbu veikšana. 

4. IETĪT IESPĒJAMS GANDRĪZ JEBKURU TRANSPORTLĪDZEKLI

Ja tu domā, ka auto krāsošana ņemtu pārsvaru šajā sakarā, tad atliek vien teikt ka tā nav. Aplīmēt ir iespējams gandrīz jebkuru transportlīdzekli.

5. GRAFIKA

Grafikas krāsošana ir ļoti sarežģīta, dārga un galvenokārt pēc krāsošanas darbiem grafiskie zīmējumi vai uzraksti var neizskatīties tā, kā tu to vēlējies. Kad auto tiek aplīmēts tu zini, kā tieši tas izskatīsies. Gadījumā ja tava grafika nav īsti tas ko vēlējies, nav jāiegulda daudz līdzekļu labojumiem.

6. IESPĒJA ĀTRI ATGRIEZTIES PIE AUTOMĀŠĪNAS ORIĢINĀLĀ IZSKATA

Autoplēves viena no vis labākajām īpašībām ir, ka jebkurā laikā tu vari atgriezties pie oriģinālā dizaina. To ir iespējams noņemt jebkurā laikā, nesabojājot auto krāsojumu.

7. PAAUGSTINĀTA PĀRDOŠANAS VĒRTĪBA

Bieži auto vērtība krītas tiklīdz auto ir pārkrāsots. Auto aplīmēšana paaugstina auto vērtību, tas ir pateicoties faktam, ka līmplēve var tikt noņemta jebkurā laikā nesabojājot auto krāsojumu. Ņemot vērā, ka materiāls kalpo kā aizsargslānis, tas ir paaugstinājis transportlīdzekļa vērtību, jo krāsojums joprojām ir kā jauns.

8. APLĪMĒŠANAS LAIKS, PRET KRĀSOŠANAS DARBU VEIKŠANAS ILGUMU

Parasti, auto krāsošanas darbi var aizņemt 1- 2 nedēļām. Šajā laika tev būs jāizmanto cits transports, palielinot kopējās izmaksas. Pilna auto aplīmēšanas darbi ilgst 3-5 dienas. 

9. APLĪMĒTA AUTO VIRSMAS UZTURĒŠANA

Lai krāsojumu uzturētu tā labākajā izskatā, tas prasīs daudz piepūļu. To ir nepieciešams daudz mazgāt un vaskot. Šo paterēto laiku vari samazināt par 2 reizēm ja tavs transportlīdzeklis ir aplīmēts. Nomazgā to un tas izskatīsies lieliski.

10. NESKAITĀMAS IESPĒJAMS ĪPAŠAM IZSKATAM

Tu vari viegli attēlot savu personalitāti un izpaust savas idejas uz auto virsbūves. Ja runa iet par uzņēmumiem, tev ir svarīgi, lai būtu pieejami varianti, kuri paliks atmiņā tavam potenciālajam klientam. Auto līmplēves ir pieejamas vienkrāsainas, ar dažādiem dizainiem, tekstūrām. Var tikt pievienti burti un izceltas svarīgākās detaļas, izmaksājot tikai frakciju no krāsošanas izmaksām.

Lūk 10 iemesli, kāpēc auto aplīmēšana ar līmplēvi ir labākais risinājums krāsas maiņai. Atceries, ka līmplēvi drīkst līmēt uz kvalitatīvi krāsotas virsbūves.  Tikai tā mēs varēsim nodrošināt garantiju pret materiāla noturību un tu saņemsi nevainojami aplīmētu automašīnu.