Reklāma, dizains un instalācija

Kā mārketinga rīks, grafiskās reklāmas uz automašīnām piedāvā vēl nepārspētu vērtību. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties saņemt augstas ietekmes reklāmu par mazu un efektīvu ieguldījumu. Automašīnas var tikt pamanītas vairākus tūkstošus reizes diennaktī. Izmantot šo iespēju un reklamē savu uzņēmumu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā un 365 diena gadā!

Kādēļ izvēlēties reklāmas izvietošanu uz auto?

1. PIEVĒRS UZMANĪBU

Izstrādājot acij tīkamu un pievilcīgu dizainu, tu būsi viens no tiem, kura auto izcelsies lielajā ar auto pārpildītajā stāvlaukumā, sastrēgumā, jebkurā publiskā vietā un citur.  Jebkuras reklāmas kampaņas efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no zīmola atpazīstamības tā spēj ģenerēt kampaņas laikā. Auto reklāmas ir viens no labākajiem veidiem, kā palielinat jūsu zīmola atpazīstamību. 

2. NEUZBĀZIES

Auto reklāma nav uzbāzīga un tā nemēģina pārtraukt kāda darbību. Ja televīzijas, radio un sociālo tīklu reklāmas iegūst jūsu uzmanību pārtraucot pārraidi, dziesmu vai kādu video, kuru skatāties, lai iepazītstinātu ar kādu preci vai pakalpojumu, tad auto reklāmas noķer uzmanību netraucētā veidā. Atrodoties sastrēgumā vai esot autobusa pieturā, ir dabiski iepazīt apkārtni un visu, kas tur atrodas, tajā skaitā  jūsu auto reklāmu.

3. AUTO BŪS PATEICĪGS

Reklāmas uzlīmes ne tikai nes pienesumu atpazīstamības veicināšanā, bet arī pasargā automašīnu. Līmplēvei piemīt automašīnas krāsojuma pasargāšanas īpašības. Tā lieliski pasargā no skrāpējumiem un saglabā oriģinālo krāsojumu lieliskā stāvoklī. Reklāma ir viegli noņemama, zem sevis atstājot no skrāpējumiem brīvu virsmu.

4. ZEMA CENA- AUGSTS IEGUVUMS

Ja jūs apsverat reklāmas izvietošanu uz auto, jūsu ieguvums būs salīdzinoši zemas izmaksas un cena pret ieguvumu efektīva reklamēšanas metode. Tas ir tādēļ ka, lai sasniegtu līdzvērtīgi daudz poteniciāli jaunu klietnu, citas reklamēšanas metodes prasīs ļoti lielu ieguldījumu. Šādas reklāmas ir radio, televīzija, dažādi reklāmu portāli utml. Reklāmas uzlīmēšana sākotnēji var šķist kā liels ieguldījums, taču tā tiek izmantota daudz ilgāku laiku un ir iespējams sasniegt daudz lielāku auditoriju.

5. REKLAMĒ ARĪ TAD, KAD NESTRĀDĀ

Jūs reklamējat savu uzņēmumu arī tad, kad nestrādājat. Reklamēšanas principi darbojas arī tad, kad jūsu auto ir novietots stāvlaukumā.

Ar šo varam secināt, ka reklāma uz auto var palīdzēt sasniegt rezultātus, kurus nebūtu iespējams sasniegt savādāk. Ja jūs meklējat efektīvu reklamēšanas veidu, auto aplīmēšana ir īstais risinājums.

Ja vēlaties saņemt konsultāciju un uzsākt uzņēmuma atpazīstamības augšupeju, sazinieties ar mums šeit, jau šodien.